6 důvodů, proč Salesforce uspěla se svým Lightning zkušenosti? Lightning poskytuje moderní, inteligentní zážitek napříč všemi zařízeními, včetně desktop, tablety a mobilní telefony. Pomocí vývojářům bleskový může stavět aplikace vizuálně s osvětlením App Builder. Zpočátku, většina uživatelů si stěžují na neohrabaný uživatelské rozhraní Salesforce. Nyní se web byl přesunut do citlivý design a Salesforce UI neměl vyvíjet stejným tempem. To způsobilo, že Salesforce přehodnotit způsob, jakým Jejich platforma je navržen a způsob, jakým aplikace jsou postaveny na tom. Proto Salesforce má k obědu jejich nová platforma pojmenované jako"Lightning"a je také s názvem"Budoucnost CRM". Lightning poskytuje moderní, inteligentní zážitek napříč všemi zařízeními, včetně desktop, tablety a mobilní telefony. Pomocí vývojářům bleskový může stavět aplikace vizuálně s osvětlením App Builder. Lightning App Builder a Lightning Rámec složka umožňují developer a jejich obchodního partnera kombinovat zakázkové a standardní součástí od AppExchange stavět úžasné aplikace. To obsahuje nové funkce, které vám pomohou prodat rychleji, pracovat produktivněji a učinit lepší rozhodnutí.

Proč byste měli používat blesk pro vývoj vlastních aplikací Salesforce? • Zkušenosti Lightning má nový, moderní uživatelské rozhraní pro obchodní zástupci na pomoc prodat rychleji a chytřeji. To usnadňuje vývojářům vytvářet aplikace které mohou pracovat na více zařízeních a velikostí obrazovky. Může se také pracovat na hlavní prohlížeče, včetně Chrome, Mozilla a Safari. Osvětlení je zcela přepracován, ale také podporuje všechny stávající i funkčnost a přizpůsobení, že zákazníci mají postavené na Salesforce klasický. Navíc můžete vytvářet světelné komponenty pro použití na stávajících plošina.

• V bleskové zkušenosti, najdete zástupce pro většinu uživatelů Salesforce vlastnost. Navigace mezi stránkami snadněji než Salesforce classic. Vy Můžete také přizpůsobit navigaci pro různé typy uživatelů (například prodeje opakování, prodejní manažer nebo vedoucí)

• Při osvětlení zkušeností účty a kontakty se dostali kompletní člověka na pomoc obchodních zástupců nalézt informace, které potřebují rychle.

• Lightning poskytuje zařízení pro obchodní zástupce najít pracovní turbo-nabité pro správu příležitostí a potenciálních zákazníků. Mohou vytvářet úlohy a události, log hovory a odesílání e-mailů, a sledovat všechny tyto činnosti na činnosti Časová osa.

• Stavební app na Salesforce bleskem je velmi snadné. Uživatelé bez kódování dovednosti mohou také vytvářet aplikace na Salesforce blesky jednoduchým použitím drag-and-drop vizuální rozhraní bleskového komponent. S pomocí blesky app stavitel a blesky komponenty může kdokoliv vytvořit moderní podnikových aplikací snadno.

• Salesforce blesk dává zařízení pro obchodní zástupci vytvářet vlastní filtry na zprávách. V blesk, najdete aktualizované přístrojové desky editor Články Business Management, který představuje komponenty, které zahrnují jak sloupců a řádků.

tagy:interaktivní tabule, smart board, bílá tabule, bílá tabule, Promethean, QOMO, ActivBoard, keramické tabule

Promethean , Promethean